Bridgedale

Bridgedale je jedním z nejlepších výrobců funkčních ponožek na světě. Bridgedale jsou ponožky pro treking a turistiku, expedice a horolezectví, běh, lyžování i běžné nošení.  

V Bridgedale navrhujeme a vyrábíme ty nejpohodlnější ponožky, které se dají koupit.
Používáme nejnovější pletací stroje, nejpokročilejší střihy a technologii pletení. S využitím unikátní technologie "Fusion Technology", přímá kombinace přírodního a funkčního vlákna, Vám zajistíme, že ponožky Bridgedale budou těmi nejpohodlnějšími, které jste kdy nosily.

Ponožky Bridgedale se prodávají ve více než 40 zemích světa.

V továrně, ve které ponožky Bridgedale vyrábíme, se pletly armádní ponožky už za 1. světové války. Několik našich zaměstnanců pro nás pracuje už přes 40 let. Můžeme říct, že naše výrobky jsou opravdu detailně známe a dlouholeté zkušenosti v oboru jsou naší velkou výhodou.

V současnosti vyrábíme více než 500 typů produktů.

Můžeme být hrdí na to, že vyrábíme nejpohodlnější a nejodolnější ponožky v nejvyšší možné  kvalitě. Stále investujeme do nejnovějších technologií a strojů, které nám umožňují vývoj nových střihů a stálé vylepšování stávající produkce.

Každý pár ponožek Bridgedale projde řadou kontrol kvality a při samotném balení je každá ponožka ručně kontrolována, aby vyhověla našim nárokům na nejvyšší kvalitu.

Lidé z našeho výrobního týmu neustále naslouchají požadavkům zákazníků a hledají možnosti zlepšování našich výrobků. Na pomoc při zkouškách pohodlí a odolnosti, mají k dispozici velké množství testerů, nekteří z nich nachodí přes 600 km za měsíc.

Studujeme nejnovější trendy v obuvnických technologiích a vyrábíme inovační produkty, které spolupracují s nejnovějšími technologiemi v obuvi a zajišťují celodenní trvalý komfort.

Kvalita je středem všeho co děláme!


copyright © 2011 - Asolo.cz

Cookies - ano, i my používáme cookies. Proč? Abychom mohli sledovat návštěvnost a vytvářet obsah a facebookové reklamy, které vás budou zajímat.
Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.     OK, beru na vědomí.
Přihlášení
zapomenuté heslo

Zavřít