Fjell [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Jednoduchá a lehká ledvinka na turistiku, kolo i běh.

Polstrovaná záda pro lepší komfort nošení. Poutko na světlo, vnitřní bezpečnostní kapsa, klip na klíče, reflexní prvky.

Na skladě

Určení: 599 Kč

Fjell 4 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Inovovaná ledvinka, která je stvořená pro rychlý pohyb v přírodě s minimem věcí. Díky kompresnímu povrchu perfektně sedí.

Rychle ven, do přírody. A sebou jen tyčinku, záložní větrovku a klíče od domu. Nic jiného není potřeba. Tahle inovovaná ledvinka od Lowe Alpine je stvoření pro běhání v přírodě a túry nalehko. Nově dostala už z výroby zakřivený tvar a kompresní povrch - pro lepší usazení na těle. Uvnitř samozřejmě... více

Na skladě

Určení: unisex 590 Kč

Lightflite 2 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Jednoduchá lehká ledvinka pro běh v terénu.

Ledvinka pro rychlí pohyb v horách. Ideální na trailrunning (běh v terénu), a jiné pohybové aktivity. Polstrovaná záda pro vysoký komfort. Dvě rychle přístupné síťované kapsy. Hlavní kapsa na zip.

Na skladě

Určení: unisex 530 Kč

Lightflite 5 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Lehká ledvinka se třemi kapsami pro běh v terénu.

Lehká ledvinka pro rychlí pohyb v horách. Ideální na trailrunning (běh v terénu), a jiné pohybové aktivity. Polstrovaná záda pro vysoký komfort. Dvě rychle přístupné kapsy na zip. Hlavní kapsa na zip. Gumový pavouk pro uchycení dodatečného nákladu vně batohu.

Na skladě

Určení: unisex 650 Kč

Lightflite Hydro [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Hydratační ledvinka s integrovanou lahví. Pro běh, , cyklistiku, běžky...

Lehká ledvinka pro rychlí pohyb v horách. Ideální na trailrunning (běh v terénu), a jiné pohybové aktivity. Polstrovaná záda pro vysoký komfort. Dvě základní kapsy na zip. Dvě doplňkové síťované kapsy. Kapsa na láhev s rychlým přístupem. Láhev je možno zajistit gumovým dotahem. Láhev je součástí dodávky.

Na skladě

Určení: unisex 750 Kč

Mesa [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Nová verze oblíbené ledvinky pro turistiku, běh i kolo.

Mesa je dostatečně velká ledvinka s polstrovanými komfortními zády. Kompresní pásky pro zmenšení objemu a udržení stability. Reflexní prvky. Přední kapsa. Vnitřní kapsa na cenosti. Klip na klíče. Poutko na světlo.

Na skladě

Určení: unisex 699 Kč

Mesa 6 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Ledvinka pro rychlé aktivity v přírodě - běh, kolo, túry. Zásluhou kompresního povrchu a stahovacích popruhů perfektně sedí.

Pobrat jen pár nezbytností a hurá ven. Na biku, pěšky, poklusem. Při těchto aktivitách si tato inovovaná ledvinka Lowe Alpine doslova lebedí. A vy samozřejmě společně s ní. Nově dostala už z výroby zakřivený tvar, kompresní povrch a stahovací popruhy - pro ještě lepší usazení na těle při rychlém pohybu.... více

Na skladě

Určení: unisex 720 Kč

Nijmegen 6 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Ledvinka s láhvemi na vodu vás nenechá trpět žízní. Díky anatomickému tvaru stahovacím popruhům perfektně sedí na těle.

Sbalte jen pár věcí, které nezbytně potřebujete a vyrazte ven, do přírody. Tahle ledvinka Lowe Alpine je pojmenovaná podle největší chodecké akce na světě "Nijmegen March" a postará se, abyste při svých výpravách netrpěli žízní. Ledvinka má už z výroby přirozeně anatomický tvar, díky čemuž vám při pohybu bude lépe sedět... více

Na skladě

Určení: unisex 990 Kč

Space Case [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Space Case

Velká univerzální ledvinka pro turistiku a cestování.

Stabilní dobře polstrovaná ledvinka s dostatkem vnitřního prostoru. Polstrovaná záda pro vysoký komfort nošení. Kapsy na bedením pásku pro rychlý přístup. Velká přední kapsa na bundu. Reflexní body. Poutko na světlo. Vnitřní bezpečnostní kapsa. Klip na klíče.

Na skladě

Určení: unisex 799 Kč

Space Case 7 [Ledvinky pro rychlý pohyb v horách a pro cestování]

Inovovaná ledvinka, se kterou budete mít své objektivy, dalekohled nebo jen pár drobností vždy na dosah ruky.

Mějte další objektivy, dalekohled nebo prostě jen svačinu vždy po ruce. Tahle inovovaná ledvinka Lowe Alpine dostala anatomický tvar a kompresní štít, aby vám ještě lépe seděla na těle. Kapes na malé i velké věci budete mít vždy dost. Ty hlavní jsou zabezpečené zipem a 2 boční síťované jsou připravené na... více

Na skladě

Určení: 820 Kč

Porovnání

Nejsou vybrány produkty k porovnání.

Cookies - ano, i my používáme cookies. Proč? Abychom mohli sledovat návštěvnost a vytvářet obsah a facebookové reklamy, které vás budou zajímat.
Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.     OK, beru na vědomí.
Přihlášení
zapomenuté heslo

Zavřít