Janek Bednařík

Tým Asolo CR - Janek Bednařík

Věk: 35 let
Horský vůdce UIAGM 
Profesionální člen České asociace horských vůdců
Držitel ocenění Bohemian mountain guide Miroslava Šmída
Již více než 25 let aktivním horolezcem a skialpinistou (Tatry, Alpy, Kavkaz, USA) od roku 1999 se věnuje vůdcovské činnosti, výuce horolezectví a lyžování u nás i v zahraničí
odborný poradce
firmy BEAL, PIEPS a TILAK

Ze všech akcí, expedic a výstupů si nejvíc považuju, že jsem nebyl nikdy vážně zraněn a že jsem se vždy šťastně zase vrátil domů…

mám rád pohyb, muziku, bivaky pod hvězdami a všechno dobré co dělá život životem…  

Svoji cestu k lidem opírám o profesionální přístup založený na špičkovém mezinárodním vzdělání, flexibilitě, bezpečnosti propojené s přátelstvím, pokorou a úctou k životu a přírodě. 

Více „o mně“ najdete na www.summitguide.cz , kde jsem svoji životní cestu trochu více popsal…stejně jako zde najdete můj strukturovaný životopis.

"Když jsme s Romanem lezli v roce 2009 nejdelší cestu v Macoše za 16h (standardně se leze 2-3dny), pohybovala se teplota klem -15°C. Bylo těžké vybrat správnou výstroj, kdy musí být člověk lehký, aby mohl být rychlý, a zároveň nesmí omrznout. Boty musí navíc ustát i malé stupy, abyste mohli volně lézt. Moje volba pro tento výstup padla na Asolo Vortex GV, které splnily moje  požadavky."


copyright © 2011 - Asolo.cz

Cookies - ano, i my používáme cookies. Proč? Abychom mohli sledovat návštěvnost a vytvářet obsah a facebookové reklamy, které vás budou zajímat.
Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.     OK, beru na vědomí.
Přihlášení
zapomenuté heslo

Zavřít